Výsledky – Hranice běhají 2016

Přinášíme vám oficiální výsledky 4. ročníku běžeckého závodu Hranice běhají, který se konal v sobotu 29. 10. 2016. Seřazené podle kategorií a umístění, s oficiálními časy. V tabulce lze libovolně filtrovat a vyhledávat. Běžci si mohou stáhnout svůj diplom v posledním sloupci tabulky. Gratulujeme běžcům k dosaženým výkonům!

Stáhnout výsledky v PDF

k.kategoriedélka tratěumístěníč.jméno a příjmenínar.klub, oddíl, městočasdiplom (PDF)
Ado 3 let50 m1327Eliana Martochová2014KRK Slovan Hranice0:16diplom
Ado 3 let50 m2435Mariana Zicháčková2013Hranice0:18diplom
Ado 3 let50 m3447Viktorie Balharová2013Hranice0:21diplom
Ado 3 let50 m4498Amálie Voharková2014-0:25diplom
Ado 3 let50 m5496Ema Kopecká2015Hranice0:27diplom
Bdo 3 let50 m1506Jakub Potáček2013Hranice0:16diplom
Bdo 3 let50 m2487Vilém Novotný2014-0:26diplom
Bdo 3 let50 mDNQ334Vojtěch Kovařík2015Vsetín--
Bdo 3 let50 mDNQ380Daniel Vinklárek2015TJ Sokol Opatovice--
Bdo 3 let50 mDNQ383Filip Navrátil2014Klub juda Hranice--
C2011–2013100 m1495Magdalena Černá2011Gumárny Zubří0:22diplom
C2011–2013100 m2384Martina Konečná2011Hranice0:22diplom
C2011–2013100 m3365Eva Beránková2011TJ Spartak Přerov0:24diplom
C2011–2013100 m4322Adélka Štěpánková2012MŠ Hovězí0:26diplom
C2011–2013100 m5372Vendula Heryánová2012Klokočí0:30diplom
C2011–2013100 m6443Kristyna Vaculová2013-0:34diplom
C2011–2013100 m7444Karolína Chyzilová2012Hranice0:35diplom
C2011–2013100 mDNQ382Tereza Navrátilová2011Klub juda Hranice--
D2011–2013100 m1488David Tvrdoň2011Němetice0:19diplom
D2011–2013100 m2403Adam Pečeňa2011Hranice0:20diplom
D2011–2013100 m3491Robin Mlích2011Huníkoff0:21diplom
D2011–2013100 m4377Tomáš Mořkovský2011Atletika SK Přerov0:22diplom
D2011–2013100 m5505Marek Křížek2011-0:22diplom
D2011–2013100 m6351Tomáš Melichar2011Cyklokramo Suchdol n. O.0:22diplom
D2011–2013100 m7395Jakub Dedek2012Atletika SK PŘEROV0:22diplom
D2011–2013100 m8448Tomáš Balhar2011Hranice0:24diplom
D2011–2013100 m9335Luděk Kovařík2012VRV pro sport0:26diplom
D2011–2013100 m10423Jiří Paus2012Orel Hranice, SK Hranice0:26diplom
D2011–2013100 m11430Petr Štark2012HSK Havířov0:30diplom
D2011–2013100 m12507Tomáš Polívka2012CBT Lipník0:33diplom
D2011–2013100 m13493Marek Bezunk2012-0:33diplom
D2011–2013100 m14497Kryštof Voharek2012-0:36diplom
D2011–2013100 m15402Pavel Vondráček2012Plzeň0:37diplom
D2011–2013100 m16499Alexandr Novák2013-0:40diplom
D2011–2013100 mDNQ323Vojtěch Koňařík2012SK Přerov-
E2009–2010200 m1429Barbara Štarková2009TJ Start Havířov0:38diplom
E2009–2010200 m2344Tereza Jurásková2009SK atletika Hranice0:39diplom
E2009–2010200 m3437Lucie Křížková2009Fokus NJ0:39diplom
E2009–2010200 m4445Janika Elisabet Novotná2009Branky (TJ Val. Meziříčí)0:42diplom
E2009–2010200 m5489Sabina Tvrdoňová2009Němetice0:42diplom
E2009–2010200 m6329Apolena Martochová2009KRK Slovan Hranice0:44diplom
E2009–2010200 m7321Anna Štěpánková2009ZŠ Hovězí0:47diplom
E2009–2010200 m8376Ester Hrazdilová2009Boskovice0:49diplom
E2009–2010200 m9424Tereza Pausová2010Orel Hranice, SK Hranice0:52diplom
E2009–2010200 m10494Nina Bezunková2010-0:54diplom
E2009–2010200 m11510Jolana Skřičková2010Rakov1:00diplom
E2009–2010200 mDNQ324Karolína Koňaříková2009SK Přerov--
E2009–2010200 mDNQ326Anna Krňávková2010AK Olomouc--
E2009–2010200 mDNQ442Magda Vavřínová2009PKNJ--
F2009–2010200 m1394Matěj Dedek2009Atletika SK Přerov0:39diplom
F2009–2010200 m2502Tomáš Černý2009Gumárny Zubří0:41diplom
F2009–2010200 m3508Lukáš Polívka2010CBT Lipník0:47diplom
F2009–2010200 m4401Aleš Vondráček2010Plzeň0:51diplom
F2009–2010200 m5338Daniel Staviař2010Hranice0:53diplom
F2009–2010200 m6378Lukáš Mořkovský2009Atletika SK Přerov1:10diplom
F2009–2010200 mDNQ359Josef Vičar2009Spartak Přerov--
G2007–2008500 m1336Zuzana Kovaříková2008VRV pro sport1:44diplom
G2007–2008500 m2503Lucie Šenkeříková2007Ski klub Valašsko1:47diplom
G2007–2008500 m3332Omouwa Rozálie Bodmas2007Kladno1:47diplom
G2007–2008500 m4330Livie Martochová2007KRK Slovan Hranice1:48diplom
G2007–2008500 m5369Nela Štefková2008AK EZ Kopřivnice1:49diplom
G2007–2008500 m6399Dagmar Hradilová2007FBC Orel Kelč1:50diplom
G2007–2008500 m7438Kateřina Hamplová2007SK Hranice1:53diplom
G2007–2008500 m8441Natálie Hierschová2007SSK Vítkovice1:56diplom
G2007–2008500 m9391Marie Svobodová20084PVS2:02diplom
G2007–2008500 m10408Viktorie Filipi2008Klub vodních sportů Hranice2:03diplom
G2007–2008500 m11343Eliška Burzová2007Hranice2:04diplom
G2007–2008500 m12410Lucie Smýkalová2007Klub vodních sportů Hranice2:11diplom
G2007–2008500 m13440Klára Koryčánková2008Hranice2:25diplom
G2007–2008500 m14368Lucie Kopřivová2007Hranice2:59diplom
H2007–2008500 m1511Michal Motáň2007SK Sigma Olomouc1:34diplom
H2007–2008500 m2490Ondřej Mlích2007Huníkoff1:35diplom
H2007–2008500 m3386Tomáš Hlavička2007SSK Vítkovice1:40diplom
H2007–2008500 m4419Tobiáš Vavřín2007Nový Jičín1:47diplom
H2007–2008500 m5512Matěj Skřička2007Rakov1:53diplom
H2007–2008500 m6446Jindřich Novotný2006Branky (TJ Val. Meziříčí)1:55diplom
H2007–2008500 m7416Matěj Koutný2007Hranice2:00diplom
H2007–2008500 m8428Mikuláš Ondra2007KRK Slovan Hranice2:04diplom
H2007–2008500 m9434Prokop Dytrych2008Bystřice pod Hostýnem2:07diplom
H2007–2008500 m10364Adam Beránek2008TJ Spartak Přerov2:09diplom
H2007–2008500 mDNQ411Jakub Konečný2007Klub vodních sportů Hranice--
I2005–2006700 m1385Lucie Kročová2005SK Hranice2:24diplom
I2005–2006700 m2407Michaela Bělunková2006AKEZ Kopřivnice2:29diplom
I2005–2006700 m3436Vanda Křížková2006PKNJ2:31diplom
I2005–2006700 m4361Linda Hladíková2005Hranice2:45diplom
I2005–2006700 m5504Simona Šenkeříková2005Ski klub Valašsko2:48diplom
I2005–2006700 m6409Sabina Obořilová2006Klub vodních sportů Hranice2:58diplom
I2005–2006700 m7350Marie Kročová2006SK Hranice2:59diplom
I2005–2006700 m8433Lucie Dytrychová2005Bystřice pod Hostýnem3:01diplom
I2005–2006700 m9509Tereza Potáčková2006-3:06diplom
I2005–2006700 m10398Simona Hradilová2005FBC Orel Kelč3:13diplom
I2005–2006700 m11370Michaela Štefková2005AK EZ Kopřivnice3:45diplom
J2005–2006700 m1337Jakub Kovařík2006VRV pro sport2:39diplom
J2005–2006700 m2501Matouš Černý2006Gumárny Zubří2:44diplom
J2005–2006700 m3390Václav Svoboda20054PVS2:58diplom
J2005–2006700 m4328Filip Martoch2005KRK Slovan Hranice3:10diplom
J2005–2006700 mDNQ358Mikuláš Vičar2006Spartak Přerov--
Kdo 40 let3000 m1331Ivana Máchová2003AKEZ Kopřivnice11:53diplom
Kdo 40 let3000 m2431Lucie Rohelová1987Karlova Studánka12:34diplom
Kdo 40 let3000 m3354Sabina Macháňová1992Fitness Plovárna12:34diplom
Kdo 40 let3000 m4360Pavlína Hladíková1997Hranice12:35diplom
Kdo 40 let3000 m5333Martina Pinďáková1994Fitness Plovárna13:08diplom
Kdo 40 let3000 m6420Markéta Koutná1978Hranice13:24diplom
Kdo 40 let3000 m7404Marie Šumšalová1991Valašské Meziříčí13:34diplom
Kdo 40 let3000 m8366Martina Hrazdilová1980Hranice14:10diplom
Kdo 40 let3000 m9399Dagmar Hradilová2007FBC Orel Kelč14:14diplom
Kdo 40 let3000 m10393Blanka Dedková1977AD team15:05diplom
Kdo 40 let3000 m11375Jana Haramachová1980Boskovice15:06diplom
Kdo 40 let3000 m12398Simona Hradilová2005FBC Orel Kelč15:58diplom
Kdo 40 let3000 m13374Kateřina Balko Šnejdrlová1977Hranice16:52diplom
Kdo 40 let3000 m14517Monika Hanáčková1980-17:03diplom
Kdo 40 let3000 m15427Vendula Ondrová2004KRK Slovan Hranice17:06diplom
Kdo 40 let3000 m16346Simona Nehybová1996Hranice18:47diplom
Kdo 40 let3000 m16347Michaela Zedková1995Přerov18:47diplom
Kdo 40 let3000 mDNF373Kateřina Polláková2001Olomouc--
Kdo 40 let3000 mDNQ406Kateřina Hejňáková2003Lysá nad Labem--
Lnad 40 let3000 m1397Jana Hradilová1976Kelč13:44diplom
Lnad 40 let3000 m2352Vladimíra Dorňáková1967Kunín14:31diplom
Lnad 40 let3000 m3342Petra Hubáčková1974sama za sebe15:57diplom
Lnad 40 let3000 m4389Hana Svobodová1976Dolní Štěpanice16:08diplom
Lnad 40 let3000 m5387Zdeňka Tvrdá1956Zdravé Hranice16:47diplom
Lnad 40 let3000 m6439Jana Koryčánková1975Hranice17:09diplom
Lnad 40 let3000 mDNQ341Markéta Heřmanová1975Valašské Meziříčí--
Lnad 40 let3000 mDNQ371Michaela Štefková1976AK EZ Kopřivnice--
Mdo 40 let5000 m1381Milan Viktora1990ČVK Brno16:26diplom
Mdo 40 let5000 m2426Martin Čmelík2001Vsetín17:27diplom
Mdo 40 let5000 m3388Lukáš Svoboda1977Dolní Štěpanice18:00diplom
Mdo 40 let5000 m4379Milan Vinklárek1988TJ Sokol Opatovice18:07diplom
Mdo 40 let5000 m5362Miroslav Gerhard1985Vivatsport18:11diplom
Mdo 40 let5000 m6422Václav Škoda2002TJ Spartak Přerov18:27diplom
Mdo 40 let5000 m7356Lukáš Grézl1987SK Alpaka Vyškov19:02diplom
Mdo 40 let5000 m8516Václav Pavlík1994Bikecentrum Olomouc20:27diplom
Mdo 40 let5000 m9396Daniel Hradil1978Kelč20:52diplom
Mdo 40 let5000 m10405Roman Pavlíček1990Hlinsko20:53diplom
Mdo 40 let5000 m11421Aleš Paus1978Orel Hranice21:05diplom
Mdo 40 let5000 m12417Martin Kocián2003Nový Jičín21:44diplom
Mdo 40 let5000 m13412Josef Pavlík2001Klub vodních sportů Hranice22:08diplom
Mdo 40 let5000 m14490Ondřej Mlích2007Huníkoff22:12diplom
Mdo 40 let5000 m15514Matěj Knesl2003PKNJ22:43diplom
Mdo 40 let5000 m16418Šimon Vavřín2004Nový Jičín22:44diplom
Mdo 40 let5000 m17492Pavel Stratil1985Opatovice23:07diplom
Mdo 40 let5000 m18340Tomáš Lesák1994Hranice23:24diplom
Mdo 40 let5000 m19515Ondřej Knesl2003PKNJ23:27diplom
Mdo 40 let5000 m20521Hynek Bočán1993Hranice/Brno24:05diplom
Mdo 40 let5000 m21415David Koutný2003Hranice26:16diplom
Mdo 40 let5000 m22518Tomáš Hanáček2004-29:00diplom
Mdo 40 let5000 m23345David Melnar1982Štramberk31:26diplom
Mdo 40 let5000 mDNQ339Antonín Král1997Malhotice--
Mdo 40 let5000 mDNQ348Ondřej Hlava1995Hranice--
Mdo 40 let5000 mDNQ355Michal Bartsch1993Hranice--
Mdo 40 let5000 mDNQ413Tomáš John2000Vsetín--
Mdo 40 let5000 mDNQ425Roman Stix1991Pustějov--
Mdo 40 let5000 mDNQ432Vojtěch Janů1998SSK Vítkovice--
Ndo 40 let5000 m1349Petr Kučera1975SK Salix Grymov16:26diplom
Nnad 40 let5000 m2392Aleš Dedek1975AD team17:47diplom
Nnad 40 let5000 m3520Jiří Mlích1974Huníkoff20:07diplom
Nnad 40 let5000 m4519Michal Šubrt1971Btfly20:32diplom
Nnad 40 let5000 m5367Roman Hrazdil1974Hranice22:22diplom
Nnad 40 let5000 m6414Michal Koutný1975Hranice22:38diplom
Nnad 40 let5000 m7363Tomáš Beránek1957TJ Spartak Přerov22:59diplom
Nnad 40 let5000 m8400Filip Konečný1975Ski klub Hranice23:55diplom
Nnad 40 let5000 m9513Jiří Kořenek1964Zdravá výživa Vsetín Věžák24:24diplom
Nnad 40 let5000 mDNQ325Roman Krňávek1975Runners Olomouc--
Nnad 40 let5000 mDNQ357Karel Vičar1976Přerov--