Výsledky 2017

Přinášíme vám oficiální výsledky 5. ročníku běžeckého závodu Hranice běhají a 1. ročníku Horské běhu, které se konaly v sobotu 14. 10. 2017 v Hranicích.

 

Výsledky si můžete stáhnout v PDF nebo libovolně filtrovat v tabulce níže. Běžkyně a běžci jsou seřazeni podle kategorií a umístění, s oficiálními časy a možností stáhnout si svůj osobní diplom.

 

Měření čipovou technologií zajistil Race-Result, děkujeme.

k.kategorietrať umístěníčíslojménonar.klub, oddíl, městočasdiplom (PDF)
Ado 3 let50 m139Kopecká Ema2015Hranice00:11,94diplom
Ado 3 let50 m2146Heryánová Karolína2015-00:18,65diplom
Ado 3 let50 m329Tománková Tereza2016Nový Jičín00:27,22diplom
Ado 3 let50 m474Navrátilová Nikol2016Drahotuše00:37,26diplom
Ado 3 let50 m5133Rýparová Alžběta2016Hranice00:37,38diplom
Bdo 3 let50 m132Kovařík Vojtěch2015Vsetín00:11,12diplom
Bdo 3 let50 m2148Pečeňa Jan2015Hranice01:04,03diplom
C2012–2014100 m166Šíbalová Adéla2012SK Hranice00:18,40diplom
C2012–2014100 m210Štěpánková Adéla2012MŠ Hovězí00:19,14diplom
C2012–2014100 m3144Macurová Ellen2013Hranice00:21,58diplom
C2012–2014100 m4135Majkusová Laura2013Hranice00:22,20diplom
C2012–2014100 m5145Heryánová Vendula201200:23,22diplom
C2012–2014100 m690Ptáčková Nina2013SK Hranice00:30,79diplom
C2012–2014100 m7150Zatloukalová Stella2013Hranice00:31,34diplom
C2012–2014100 m861Zlámalová Jitka2013Hranice00:35,05diplom
C2012–2014100 m9153Voharková Amálie201300:42,92diplom
C2012–2014100 m1052Martochová Eliana2013Hranice00:45,96diplom
C2012–2014100 m1111Bartošíková Viktorie2013Krnov00:59,40diplom
D2012–2014100 m160Polívka Tomáš2012crazy bike team lipník00:17,49diplom
D2012–2014100 m249Málek Adam2012SK Atletika Hranice00:17,77diplom
D2012–2014100 m3155Bialek Lukáš2012Hranice00:18,20diplom
D2012–2014100 m431Kovařík Luděk2012Vset?n00:18,65diplom
D2012–2014100 m527Tománek Tobiáš2012Nový Jičín00:19,43diplom
D2012–2014100 m643Sinčák Matyáš2012Odry00:19,62diplom
D2012–2014100 m7142Kučírek Adam2012Hranice00:21,32diplom
D2012–2014100 m885Žaludek Přemeček2013Zl?n00:21,94diplom
D2012–2014100 m941Bartošík Jiří2012Krnov00:21,95diplom
D2012–2014100 m1077Brus Josef2012Habrůvka00:22,26diplom
D2012–2014100 m11154Voharek Kryštov2012Hranice00:24,26diplom
E2010–2011200 m1143Macurová Karin2010SK Atletika Hranice00:41,93diplom
E2010–2011200 m265Mejsnarová Elena2010Drahotuše00:42,37diplom
E2010–2011200 m389Ptáčková Erin2010SK Hranice00:42,55diplom
E2010–2011200 m499Faitová Ema2010Velká Bystřice00:45,47diplom
E2010–2011200 m576Brusová Zuzana2011Habrůvka00:52,13diplom
F2010–2011200 m169Novák Leo2010SK Hranice00:37,53diplom
F2010–2011200 m2112Bernatík Matyáš2011AK EZ Kopřivnice00:38,32diplom
F2010–2011200 m3149Pečeňa Adam2011Hranice00:39,71diplom
F2010–2011200 m4137Tvrdoň David2011SK Hranice00:39,94diplom
F2010–2011200 m559Polívka Lukáš2010crazy bike team lipník00:41,18diplom
F2010–2011200 m696Křížek Marek2011Starý Jičín00:43,12diplom
F2010–2011200 m748Málek Daniel2010SK Atletika Hranice00:43,66diplom
F2010–2011200 m8141Orava Kryštof2010SK Hranice00:45,74diplom
G2008–2009500 m124Kovaříková Zuzana2008Vsetín01:42,04diplom
G2008–2009500 m295Křížková Lucie2009AK EZ Kopřivnice01:43,86diplom
G2008–2009500 m350Jurásková Tereza2009SK Atletika Hranice01:44,94diplom
G2008–2009500 m486Žaludková Tereza2009Zlín01:45,43diplom
G2008–2009500 m5136Tvrdoňová Sabina2009SK Hranice01:51,59diplom
G2008–2009500 m6113Bernatíková Eliška2008AK EZ Kopřivnice01:53,53diplom
G2008–2009500 m7139Kovařčíková Lucie2009Poličná01:57,43diplom
G2008–2009500 m830Štěpánková Anna2009SKOB KOBRA Vsetín01:58,37diplom
G2008–2009500 m953Martochová Apolena2009SK Atletika Hranice02:03,31diplom
G2008–2009500 m10134Pešlova Barbora2009Hranice02:05,80diplom
G2008–2009500 m1197Vavřínová Magda2009Nový Jičín02:10,13diplom
H2008–2009500 m122Pupík Kryštof2009TJ Valašské Meziříčí01:42,88diplom
H2008–2009500 m2157Holeček Jakub2008Malhotice01:50,89diplom
H2008–2009500 m3151Zatloukal Matěj2009Hranice01:52,83diplom
I2006–2007700 m187Žaludková Barunka2007Zlín02:44,53diplom
I2006–2007700 m2156Nováková Klára2007Hranice02:44,96diplom
I2006–2007700 m326Omouwa Bodmas Rozálie2007Kladno02:46,75diplom
I2006–2007700 m4158Hamplová Kateřina2007Hranice02:49,56diplom
I2006–2007700 m55Kročová Marie2006SK Hranice02:50,14diplom
I2006–2007700 m691Hradilová Dagmar2007Kelč02:53,34diplom
I2006–2007700 m7159Stržínková Leona2007SK Hranice02:54,36diplom
I2006–2007700 m851Jurásková Natálie2007SK Atletika Hranice03:07,45diplom
I2006–2007700 m9162Martínková Eliška2006Klokočí03:10,87diplom
I2006–2007700 m10161Adámková Helena2006Hranice04:14,32diplom
J2006–2007700 m123Kovařík Jakub2006Vsetín02:27,80diplom
J2006–2007700 m2160Krčmář Antonín2006Hranice02:32,36diplom
J2006–2007700 m3147Pečeňa Matěj2007Kunčice02:39,72diplom
J2006–2007700 m4100Fait Hynek2007Velká Bystřice02:45,95diplom
J2006–2007700 m564Mejsnar Boleslav2007Drahotuše02:46,56diplom
Kdo 40 let3 km1109Dostálová Adéla2003SK Hranice11:47,26diplom
Kdo 40 let3 km2138Kovařčíková Helena1978Poličná12:04,43diplom
Kdo 40 let3 km378Šumšalová Marie1991Valašské Meziříčí13:03,17diplom
Kdo 40 let3 km463Štěpánková Anna2009KOBRA Vsetín13:28,78diplom
Kdo 40 let3 km57Kročová Lucie2005SK Atletika Hranice13:34,95diplom
Kdo 40 let3 km6106Poledňáková Eliška1994Hranice14:28,81diplom
Kdo 40 let3 km7102Valková Elen1983Hulín16:27,40diplom
Kdo 40 let3 km836Pupíková Eva1979Krhová17:25,54diplom
Lnad 40 let3 km183Žaludková Jana1975Kola Malenovice10:48,24diplom
Lnad 40 let3 km29Kročová Zuzana1977Hranice11:06,60diplom
Lnad 40 let3 km328Grygarová Ivana1977Hranice13:06,41diplom
Lnad 40 let3 km492Hradilová Jana1976Kelč13:42,79diplom
Lnad 40 let3 km546Cimprichová Jana1974Šenov14:32,40diplom
Lnad 40 let3 km671Martinková Martina1972Klokočí14:39,59diplom
Mdo 40 let5 km156Vinklárek Milan1988TJ Sokol Opatovice17:47,70diplom
Mdo 40 let5 km225Maiwald Milan1991Hranice18:27,51diplom
Mdo 40 let5 km3163Adámek Pavel1990Rebelbean18:32,93diplom
Mdo 40 let5 km4103Valko Radim1982Aspot Hulín18:48,89diplom
Mdo 40 let5 km5165Tvrďoň David1978Němetice18:54,91diplom
Mdo 40 let5 km6164Vávra Vojtěch1998SK Hranice19:31,90diplom
Mdo 40 let5 km758Polívka Luděk1978crazy bike team lipník20:47,66diplom
Mdo 40 let5 km8152Zatloukal Miroslav1981Hranice20:50,29diplom
Mdo 40 let5 km9140Kovařík Jakub2006Bruslírna.cz20:51,18diplom
Mdo 40 let5 km10105Adámek Tomáš1994Skalička21:58,29diplom
Mdo 40 let5 km1193Hradil Daniel1978Kelč22:33,94diplom
Mdo 40 let5 km1268Bartošík Jiří1987Krnov23:26,74diplom
Mdo 40 let5 km1314Vinklar Dalibor1992Hranice23:53,49diplom
Mdo 40 let5 km1435Pupík Jan1979Krhová24:03,39diplom
Nnad 40 let5 km194Křížek Pavel1976Starý Jičín20:58,30diplom
Nnad 40 let5 km272Martinka Radek1971Klokočí21:24,47diplom
Nnad 40 let5 km382Freitinger Pavel1964Vsetín23:12,19diplom
Pdo 40 let6,3 km1124Rohelová Lucie1987Karlova Studánka0:37:04,26diplom
Pdo 40 let6,3 km2126Kovařčíková Helena1978Poličná0:38:54,66diplom
Pdo 40 let6,3 km3128Kulichová Pavla1991Hranice0:40:42,63diplom
Pdo 40 let6,3 km4107Juřicová Tereza2000Hranice0:41:16,08diplom
Pdo 40 let6,3 km533Zlámalová Alena1990Hranice0:41:21,14diplom
Pdo 40 let6,3 km698Faitová Petra1979Velká Bystřice0:45:07,73diplom
Pdo 40 let6,3 km744Hrazdilová Martina1980Hranice0:45:30,49diplom
Pdo 40 let6,3 km820Šnajdrová Anna1999Vysoká0:46:20,99diplom
Pdo 40 let6,3 km9104Kosarová Kateřina1997Hranice0:47:56,03diplom
Pdo 40 let6,3 km1070Novosadová Šárka1989Rakov0:48:08,83diplom
Pdo 40 let6,3 km11130Perutková Kateřina1990Střítež Nad Ludinou0:51:03,57diplom
Qnad 40 let6,3 km183Žaludková Jana1975Kola Malenovice0:32:19,36diplom
Qnad 40 let6,3 km2132Holišová Petra1970Gymnázium Zubří0:36:50,40diplom
Qnad 40 let6,3 km373Navrátilová Andrea1974Drahotuše0:37:41,06diplom
Qnad 40 let6,3 km428Grygarová Ivana1977Hranice0:39:06,36diplom
Qnad 40 let6,3 km546Cimprichová Jana1974Šenov0:43:25,33diplom
Qnad 40 let6,3 km6131Poláková Lenka19720:57:52,59diplom
Rdo 40 let12 km140Gogela Jakub1989Brumov0:58:53,96diplom
Rdo 40 let12 km2127Adámek Pavel1990Rebelbean1:00:51,99diplom
Rdo 40 let12 km375Tvrdoň David1978SK Němetice1:00:57,92diplom
Rdo 40 let12 km4111Holeček Jiří1991Malhotice1:02:56,90diplom
Rdo 40 let12 km562Zálešák František1993Spálov1:04:41,39diplom
Rdo 40 let12 km688Grézl Lukáž1987SK Alpaka Vyškov1:06:50,73diplom
Rdo 40 let12 km7101Mojak Marek1979Jablunkov1:06:56,66diplom
Rdo 40 let12 km8123Pokorný Jakub1983Čechovice1:07:04,86diplom
Rdo 40 let12 km980Michálek Martin1978SK Alpaka Vyškov1:07:50,85diplom
Rdo 40 let12 km1034Sadílek Jiří1980Hranice1:13:42,95diplom
Rdo 40 let12 km11110Ševčík Karel1982Jóga v denním životě1:14:59,15diplom
Rdo 40 let12 km1281Janečka Petr1981Horní Nětčice1:18:39,60diplom
Snad 40 let12 km1115Blaha Tomáš1976AK Asics Kroměříž0:53:44,77diplom
Snad 40 let12 km284Žaludek Přema1977Kola Malenovice0:53:47,18diplom
Snad 40 let12 km3129Chudý Radek19711:01:47,73diplom
Snad 40 let12 km445Hrazdil Roman1974Hranice1:15:58,74diplom
Snad 40 let12 km519Havránek Aleš1975Zbrašov1:16:23,94diplom
Snad 40 let12 km612Kroča Petr1967Zdravé Hranice1:17:04,53diplom
Snad 40 let12 km7108Juřica Dan1972Hranice1:17:59,85diplom
Snad 40 let12 km88Dvořák Miroslav1973Horka nad Moravou1:18:27,91diplom
Snad 40 let12 km9125Dorňák David19721:27:40,01diplom
Snad 40 let12 km1047Vlkovský Jan1975sám za sebe1:29:39,08diplom
Snad 40 let12 km1121Cimprich Marcel1966Šenov1:30:55,66diplom

Děkujeme všem běžcům a běžkyním za účast v obou závodech a těšíme se za rok opět na viděnou v Hranicích.