V sobotu 22. října proběhne 5. ročník stále populárnějšího běžeckého závodu Horský běh. Je určen nejen pro pokročilé a již zkušené běžce, ale také pro běžce začátečníky. Závod je i letos zařazen do série závodů Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje. 

Trať tvoří okruh dlouhý 6,3 km s občerstvovací stanicí na 6. kilometru. Trasa vede z větší části po lesních pěšinách nad Hranicemi a zavede vás pod Bílý Kámen, k Javorové studánce nebo na hřeben s pěkným výhledem na město Hranice. Trať nabízí náročné výběhy, úzké pěšiny i rychlé seběhy, perfektní značení, to znamená všechno, co má opravdový trailový závod mít :)

Muži do 70 let běží 2 okruhy, všechny kategorie žen a muži nad 70 let běží okruh pouze jeden.

Start je v 12:00 hod. 

Prezentace bude probíhat od 9:30 do 11:30 hod. u hranické Sokolovny. Pak se přesuneme na start, kde proběhne krátký výklad tratě. V cíli bude pro všechny účastníky nachystáno občerstvení. 

Přihlášky můžete podávat online do 20. října  za výhodnou cenu 220 Kč, na místě v den závodu za 270 Kč. 

Přijďte si otestovat své schopnosti nebo posunout své hranice. Ze strany pořadatelů uděláme maximum proto, abyste si odnesli silný sportovní zážitek. Budeme rádi, když se na startu uvidíme. Veškeré informace k závodu naleznete na www.hranicebehaji.cz. 

Těšíme se na vás!

Za celý tým pořadatelů
Zuzana Kročová, ředitelka závodu