Vážení běžci,

před vaším startem bychom vás rádi informovali o důležitých věcech k sobotnímu běžeckému závodu Horský běh 2019 v Hranicích.

Dnes o půlnoci se uzavírá online registrace. Přihlásilo se vás celkem 50 závodníků (další ještě přibývají). Dále očekáváme, že několik dalších se přihlásí až na místě před startem. Děkujeme všem, kteří se zaregistrovali na webu online a zaplatili startovné včas. Jako odměnu máte výrazně nižší startovné a pro nás to znamená o hodně jednodušší organizaci.

Třetí ročník Horského běhu jsme se letos rozhodli opět zorganizovat z důvodu vysokého zájmu ze strany běžců, po úspěšných dvou ročnících a šesti ročnících závodu Hranice běhají v parku. Nad Hranicemi dnes finišovalo označování překrásného okruhu po lesních pěšinách (až 72 % tratě).

Nejprve k platbám: pokud jste ještě nezaplatili, klidně platbu odešlete, měla by nám dorazit zítra. Pokud nepřijde, napíšeme vám email s prosbou o zaslání potvrzení o zaplacení (email, screenshot z internetového bankovnictví apod.).

Šatny, WC a sprchy: pro všechny závodníky (při ukázání startovního čísla) je zajištěné zázemí v Sokolovně, které bdude otevřeno od 8 do 13 hodin.

Prezentace: Na místo registrace se dostavte ráno k Sokolovně s dostatečnou rezervou, ideálně v 9:00 – 9:15. Při prezenci obdržíte startovní číslo, 4 špendlíky pro připevnění čísla na hruď. Pokud jste při registraci uvedli platbu startovného na místě, je nutné platbu uhradit hotově. Start i cíl je umístěn asi 200 metrů od místa registrace. Výklad trati proběhne ve 9:45.

Všechny kategorie (5 mužské, 3 ženské) startují společně v 10:00. Na důležitých místech se budou nacházet kontroly. Na 6. kilometru se pro mužské kategorie bude nacházet občerstvovací stanice s vodou a iontovými nápoji. Pivo, sladké a slané občerstvení bude pro všechny běžce připraveno po doběhnutí u Sokolovny. Tam také proběhne po doběhu všech závodníků vyhlášení vítězů, nejpozději však ve 12:30.

Medaili a zajímavé ceny od našich sponzorů dostanou nejrychlejší tři běžci v každé z osmi kategorií.

[vc_wtr_gallery id_gallery=“1624″ delay=“0″]

 

Kompletní výsledky všech kategorií budou zveřejněny na www.HraniceBehaji.cz v den závodu ve večerních hodinách, diplomy pro každého ke stažení budou na webu v neděli a profesionální fotografie ze závodu na webu a našem Facebooku o několik dní později. Sledujte nás na Facebooku.Všichni běžci obdrží po doběhu informační email.

A ještě k počasí: má být jasno, slunečno, při startu příjemných 14 °C.

Děkujeme za spolupráci při organizaci závodu privátní posilovně Fitness Plovárna a poradenskému centru Žít zdravěji, a také hlavnímu sponzorovi závodu, Městu Hranice.

Přejeme vám klidnou přípravu a na startu i v cíli se na viděnou těší

Zuzana Kročová, Michal Kroča a Jaroslava Kročová
… za Zdravé Hranice (Tricent Hranice o.p.s.)