Už tuto sobotu 21. října 2023 proběhne 6. ročník tradičního běžeckého závodu Hranický Horský běh. Je určen nejen pro pokročilé a již zkušené běžce, ale také pro běžce začátečníky. Závod je i letos zařazen do série závodů Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje.
Trať tvoří okruh dlouhý 6,3 km s občerstvovací stanicí na 6. kilometru. Trasa vede z větší části po lesních pěšinách nad Hranicemi a zavede vás pod Bílý Kámen, k Javorové studánce nebo na hřeben s pěkným výhledem na město Hranice. Trať nabízí náročné výběhy, úzké pěšiny i rychlé seběhy, perfektní značení, to znamená všechno, co má opravdový trailový závod mít 🙂
Start je v 12:00 hod. Prezentace bude probíhat od 9:30 do 11:30 u hranické Sokolovny. Pak se přesuneme na start, kde proběhne krátký výklad tratě. V cíli bude pro všechny účastníky nachystáno občerstvení.
Přihlášky můžete podávat online do 20. října 23:59 za výhodnou cenu 200 Kč, na místě v den závodu za 250 Kč.
Přijďte si otestovat své schopnosti nebo posunout své hranice. Ze strany pořadatelů uděláme maximum proto, abyste si odnesli silný sportovní zážitek. Občerstvení na trati a v cíli pro všechny běžce je zajištěno. Budeme rádi, když se na startu (opět) uvidíme :)